Board and Coaches

Board and Coaches

Year President Secretary Treasurer Under 18/17/
11’s
Under 16/15/
10’s and 9’s
Under 14/13/
8’s and 7’s
Under 12/11/
5’s and 6’s
Under 10’s/
4’s
Footy Champs
1964 WF. Moloney D. Williams J. Macarthur A. Buswell
R. Bain
M & P Crabb
G. Logan
R. Farquhar
1965 WF. Moloney D. Williams R, Bond M. Maher
A. Buswell
G. Logan
B. Knox
R. Farquhar
R. Flick
1966 C. Sharland D. Williams R. Bond M. Maher
A. Buswell
J. Hosking
G. Jasper
Brother Colin
R. Farquhar
R. Flick
K. Howlett
1967 W. Maloney D. Williams R. Bond J. Banting
A. Buswell
G. Jasper
M. Maher
R. Farquhar
R. Mumme
1968 B. Fewson D. Williams A. Buswell R. Baker
G. Ingram
Brother Richard
R. Buswell
M. Maher
R. Farquhar
T. House
M. Maguire
1969 B. Fewson Mrs R. Cull D. Williams R. Rendall D. Peake
Brother Richard
T. House
M. Maher
R. Farquhar
M. Norrish
M. Maguire
Brother Terence
1970 B. Fewson Mrs R. Cull D. Williams A, Buswell C. Hannah
Brother Dennis
R. Bond
R. Frisina
M. Maher
R. Farquhar
T. McGinley
N. McWilliams
Brother Terence
1971 M. Maguire Miss P. Depiazzi D. Williams D. Peake G. Bassett
Brother Dennis
M. Brennan
R. Frisina
Brother Terence
T. McGinley
Brother Paul
G. Maher
N. McWilliams
1972 M. Maguire Miss P. Depiazzi D. Williams T. House M. Brennan
R. Buswell
K. Louden
M. Maguire
R. Frisina
Brother Reginald
T. McGinley
Brother Paul
G. Maher
N. McWilliams
T. Upson
1973 M. Maguire Miss P. Depiazzi D. Williams S. Simeon R. Frisina
Brother Evan
K. Rees
N. McWilliams
Brother Reginald
K. Willis
T. McGinley
Brother Vincent
M. Maguire
K. Hannah
R. Maher
1974 V. Bignell M. Monteath D. Williams M. Maher
V. Bignell
T. McGinley
Brother Reginald
N. Bluett
L. Cooper
K. Chester
K. Guppy
B. Culph
P. Buswell
T. Spalding
R. Ranson
L Buswell
K. Willis
W. Hislop
I Robertson
R. Colum
L. Bertelli
M. Maguire
P. Clarke
Brother Dennis
N. Howard
1975 V. Bignell J. Hayes D. Williams T. McGinley B. Roberts J. Bertelli
K. Chester
K. Guppy
B. Column
L Buswell
W. Hislop
Brother Dennis
M. Maguire
1976 B. Rewell M. MacDonald M. MacDonald T. McGinley K. Baskwell
J. Bertelli
B. Roberts
L. Buswell
D. Haddon
J. Hayes
W. Hislop
Brother Dennis
P. Constantine
N. Howard
1977 B. Rewell B. Rewell B. Rewell P. Constantine
F. Papalia
B. Roberts
M. Peters
B. Cunningham
M. Buswell
N. Howard
D. Jackson
N. Creasey
1978 A. Buswell I. Robertson I. Robertson B. Roberts
R. Buswell
P. Harris
D. Clemens
D. Palmer
L. Gardiner
M. Buswell
J. Baker
M. Cowdrey
N. Howard
D. Pryor
D. Jackson
R. Bain
N. Creasey
B. Davey
1979 A. Buswell T. Devenish T. Devenish L. Gardiner
M. Buswell
J. Baker
P. Willis
N. Howard
A. Buswell
C. Tranthum
N. Cresey
G. Kenny
D. Pryor
D. Jackson
B. Davey
D. O’Brien
1980 J. Baker T. Devenish T. Devenish W. Hislop
I. Stewart
J. Baker
N. Goff
P. Warrick
A. Buswell
L. Goff
N. Howard
G. Kenny
D. Pryor
M. Pike
M. Hart
G. Sharpe
1981 J. Baker A. Devenish A. Devenish J. Carter J. Baker V. Bignell
B. Jarvis
G. Kenny
D. Pryor
M. Pike
1982 J. Baker B. Sellick B. Sellick J. Carter D. Clemens
D. Pryor
B. Mason
B. Jones
M. Pike
G. Kenny
M. Obrien
J. Baker
1983 P. Kenward E.B Sellick E.B Sellick J. Carter B. Jones
C. Edwards
G. Kenny
C. Trantham
C. Mitchell
T. Rice
I. Reimers
S. Bradbury
1984 J. Buswell B. Sellick B. Loan
G. Gregory
D. Palmer
W. Hardie
T. Trigwell
P. Nuttall
I. Reimers
E. Sharp
T. Rice
S. Bradbury
1985 J. Buswell B. Sellick I. Reimers
G. Gregory
P. Nuttall R. Dau
I. Reimers
T. Rice
G. Sharp
P. Devenish
B. Sayers
1986 J. Buswell B. Sellick G. Gregory P. Nuttall R. Crain
C. Dunn
I. Reimers
R. Rice
G. Sharp
B. Sayers
M. English
W. Peake
1987
1988 J. Buswell B. Sellick G. Gregory C. Dunn B. Sayer
T. Rice
G. Busch
I. Penny
R. Kuyer
J. Birch
1989 J. Buswell B. Sellick D. Frazer P. Nuttall B. Sayer D. Jones
I. Reimers
R. Kuyer
T. Almond
1990 I. Reimers B. Sellick B. Sellick G. Sofield D. Jones
R. Dau
G. Hughes
R. Kuyer
G. Busch
P. Nuttall
1991 J. Buswell B. Sellick D. Frazer G. Sofield R. Dau
G. Sutton
R. Kuyer
G. McGee
D. Forrest
P. Hosking
1992 R. Dau B. Sellick D. Frazer R. Hall A. Smith R. Kuyer
W. Mounier
R. Dau
P. Hosking
1993 R. Dau B. Sellick D. Frazer R. Hall R. Kuyer
B. Kelson
P. Hosking
M. Mounier
R. Dau
W. Bevis
1994 B. Kelson B. Sellick D. Frazer R. Kuyer P. Nuttall
W. Mounier
P. Hosking
R. Dau
R. Wallis
W. Bevis
1995 J. Buswell B. Sellick D. Fraser M. McCamish B. Hunter
W. Mounier
P. Hoskings
R. Wallis
W. Bloffwitch
M. Owens
1996 J. Davidson B. Sellick D. Fraser W. Mounier P. Hosking
R. Dau
R. Wallis
M. Buswell
W. Bloffwitch
M. Owens
W. Bevis
1997 J. Davidson R. Dau D. Fraser W. Mounier M. Buswell M. Owens
W. Bevis
W. Bloffwitch
R. Tuia
S. Carling
1998 R. Dau A. Roukens M. Harris W. Mounier P. Upson M. Owens
W. Bevis
K. Leuhmann
C. Hosking
R. Tuia
S. Carling
1999 R. Dau
2000 J. Buswell
2001 A. Migliore
2002 G. Mason W. Bevis M. Harris
2003 G. Fleay
G. Winterton
R. McColl
S. Buswell
B. Dellaca
A. Wells
M. McCamish
T. Munzer
R. Williams
2004 R. Tuia G. Winterton S. Buswell
2005 R. Tuia S. Buswell
R. McColl
M. McCamish
B. Humble
S. Wilkinson
R. Williams
D. Milkens
C. Maynard
M. Field
G. Smith
B. Dellaca
2006 J. Carbone M. Johnstone M. Bassett M. McCamish
R. Murdock
R. Williams
W. Blake
A. Cadman
B. Dellaca
D. Milkens
S. Wilkinson
C. Maynard
G. Smith
M. Field
2007 J. Carbone P. Dellaca M. Bassett M. McCamish R. Williams
A. Cadman
P. Witt
B. Dellaca
D. Milkens
T. Lange
L. Wright
D. Read
2008 J. Carbone P. Dellaca A. Bell A. Cadman
R. Lammie
A. Bell
G. Smith
P. Witt
B. Dellaca
S. London
J. Stein
L. Wright
D. Read
2009 R. Lammie
2010 R. Lammie D. Carbone T. Evans M. McCamish
G. Smith
B. Dellace
J. Stein
L. Wight
M. Haysma
D. Reid
T. Wallrodt
2011 D. Gibellini J. Kirby T. Evans
2012 D. Gibellini J. Kirby T. Evans
2013
2014 S. Kirby E. Nesbitt T. Evans l. Wright
A. Cadman
A. Hodgkinson
T. Wallrodt
D. Gibellini
S. Jackson
D. Willmore
G. Klem
S. Hiscox
2015 S. Kirby C. Devenish M. Dreja
G. Buswell
T. Walldrodt
D. Willmore
D. Willmore
G. Klem
M Smith
S. Jackson
A. Gallagher
S. Hiscox
S. Kirby
2016 P. Devenish S. Lynn C. Devenish l. Wright G. Buswell
M. Dreja
D. Cross
G. Klem
S. Jackson
M. Smith
A. Gallagher
S. Fotu
B. Valli
P. Kearney
S. Kirby
2017 P. Devenish S. Lynn/K Jones C. Devenish J. Wilson G. Klem
M. Howard
A. Daniels
S. Hiscox – Girls
M. Smith
S. Jackson
K. Kearney – Girls
S. Mitchell
G. Weatherley
A. Gallagher
P. Kearney
S. Fotu
S. Kirby